Milan Kaplan

Logo

Zložený sľub poslanca ksk

V piatok 25. 11. 2022 vstúpilo zastupiteľstvo KSK svojim ustanovujúcim zasadnutím do nového volebného obdobia. Svoj mandát vďaka podpore takmer 8 tisíc voličov v okrese Michalovce vnímam ako veľký záväzok a dôveru občanov chcem s určitosťou pretaviť do ďalších poslaneckých aktivít a projektov z ktorých sú už niektoré úspešne rozbehnuté. Svoj sľub zložil aj opätovne zvolený predseda KSK Rastislav Trnka vďaka ešte väčšej podpore voličov ako pred 5 rokmi.

V novom zastupiteľstve je až 30 nových poslancov z celkového počtu 57, ktorí sú politicky a regionálne s ohľadom na ich záujmy značne rozptýlení. Moje pôsobenie v poslaneckom zbore preto spojím s klubom Košice a okolie, kde môžem spolupracovať s ľuďmi, ktorých veľmi dobre poznám či už z politiky, alebo aktivizmu a tiež chovám veľký rešpekt voči ich práci v samospráve v rámci mestských častí v Košiciach. Zameranie mojich aktivít bude s určitosťou v oblasti školstva 👨‍🏫📚a v tomto volebnom období sa chcem z oblasti kultúry presunúť špeciálne kvôli Zemplínskej šírave do komisie pre cestovných ruch. ⛵️🛶

Ustanovujúce zastupiteľstvo pokračovalo po slávnostnej časti riadnym pracovným zasadnutím 28. 11. 2022 a najbližšie riadne rokovanie, kde sa bude schvaľovať aj rozpočet na budúci rok nás čaká 19. 12.2022.

Scroll to Top