Milan Kaplan

Logo

O mne

Milan Kaplan

Narodil som sa 6. decembra 1986 v Michalovciach, s manželkou Ľubkou a 4 ročnou dcérkou Karolínkou žijeme na sídlisku Juh na ul. J. Murgaša.

Vzdelanie

Zamestnanie

Verejný život

 
Od 2022 Poslanec KSK okres Michalovce (6. vol. obdobie)
2017-2022 Poslanec KSK okres Michalovce (5. vol. obdobie)

2018-2022 Poslanec mesta Michalovce (obvod JUH)

Ako občiansky aktivita som úspešne inicioval petíciu proti parkovaniu pod spoločnosťou EEI v Michalovciach. Založil som občasník Michalovské Vilomeniny a neskôr aj OZ Nové Michalovce, ktorého som predsedom a ktoré jeho vydávanie prebralo. Venoval som sa mnohým kauzám spojeným s Michalovcami ako napr. odmeny pre advokáta Bžána, Michalovský kataster, Bilecová na rezorte vnútra a mnohým iným…

Súkromný život

S manželkou Ľubkou spolu vychovávame náš 4 ročný poklad Karolínku. Bývame na sídlisku Juh na Murgašovej ulici, kde som aj ja sám vyrastal a navštevoval materskú aj základnú školu. Dnes do rovnakej škôlky na Komenského ulici, kde mňa samotného vodievala mama odprevádzam Karolínku ja. 

Vo voľnom čase sa snažím venovať športu ku ktorému som mal vždy blízko ako chlapec, hrával som hádzanú a futbal. Teraz sa rekreačne venujem tenisu a samozrejme futbalu, ktorý aktuálne aj komentujem ako športový komentátor pre českú spoločnosť. Bez povšimnutia u mňa nezostane ani dobrá politologická kniha či večerná relaxačná hudba.

Scroll to Top